Sportovní organizace Rioso Tréninkový program na míru

Tréninkový program na míru

Fotbalový trénink pro jednoho hráče
Fotbalový trénink pro jednoho hráče

Vypracování individuálního tréninkového programu na míru z fotbalu nebo atletiky

Vypracujeme pro Vaše dítě tréninkový program na míru. Po vstupních testech zjistíme, jak na tom momentálně je a doporučíme postup. Po konzultaci s Vámi a odsouhlasení začneme tréninkový proces.

Proč a jak?

Máme široký tým trenérů a odborníků, proto Vám můžeme vytvořit individuální tréninkový program na míru a budete to mít "vše pod jednou střechou". Abychom věděli na čem pracovat, na úvodním tréninku bychom udělali vstupní testování (fotbal nebo atletika). Uděláme to v rámci prvního tréninku, takže dítě o tom ani nebude vědět. Na základě výsledků posoudíme a vyhodnotíme, jaký tréninkový program Vám doporučíme. Samozřejmě to všechno s Vámi osobně probereme. Ideální je absolvovat alespoň 10 tréninků. Po těch 10 trénincích uděláme další testy (výstupní, neboli průběžné), uděláme z toho report a uvidíme progres, v čem se dítě zlepšilo, případně na čem bude potřeba ještě zapracovat. Toto je ta jednodušší varianta (základní).

Pokročilejší variantou je připravit tréninkový program i s našimi odborníky. To znamená, že do tréninkového programu můžeme zařadit fyzioterapeuta (možná nedostatky v běhu, či v technice souvisí právě s nesprávným držením těla), odborníka na stravu (probere s Vámi stravovací návyky a doporučí další - vytvoří jídelníček na míru), nebo sportovního psychologa. Všechno můžeme nakombinovat, jak se Vám to bude hodit.

Tímto způsobem budeme sledovat progres dítěte a pravidelně s Vámi konzultovat reporty.

Rezervujte si s námi schůzku a společně vytvoříme program na míru.

Momentálně trénujeme na třech místech:

1) Praha 6 - Sportovní areál Dlouhý Lán (Na Dlouhém Lánu 43)

2) Praha 7 - Tělocvična v Troji (Trojské gymnázium, Trojská 211)

3) Praha 8 - Sportovní areál na Ládví (Burešova 1130/14)

Tréninky jsou každý den v rozmezí od 14:00 - 18:00. Na každý trénink je potřebná rezervace.

Pozn.: V případě nespokojenosti po prvním tréninku, garance vrácení peněz.

Rezervace

Tréninkový program na míru Sportovní organizace Rioso