Sportovní organizace Rioso

Odborní spolupracovníci

Vložte svůj text...

Mgr. Marek Katrňák 

Marek je absolventem jednooborové psychologie na Karlově univerzitě, kde se věnoval hlavně tématům motivace a emocí. V současnosti je lektorem programů duševního zdraví pro firmy i jednotlivce. Své individuální klienty vede ke komplexnímu zdraví a pochopení vlastního těla skrz kombinaci zdravého funkčního pohybu a systematických intervencí pozitivní psychologie.

Petr Ilavskyj

Petr je zakladatelem 

a manažerem úspěšné značky Pedrofit. Pomáhá lidem se sestavování fitness plánů, jídelníčků a radí, jak vést zdravý životný styl. Petr dělá přednášky o stravě ve spolupráci s Rioso pro děti, mládež, rodiče a trenéry.

Lucie Dobrá

Lucie působí v soukromé praxi jako fyzioterapeut pro pohybovou medicínu. Je držitelkou licence oboru Trenér SPS Metody (Spiralní stabilizace páteře), má vzdělání jako rehabilitační masér a lektor IYENGAR jógy. Věnovala se i studiu čínské medicíny. Lucie se pravidelně zúčastňuje našich kempů a je k dispozici i pro individuální konzultaci.

Jakub Herda

Jakub má v Rioso týmu jak trenérské, tak i technické funkce. Na trénincích a kempech se zúčastňuje jako trenér hráčů a brankářů. Jeho koníčkem je focení, takže má u nás i roli fotografa. Mimo to se věnuje grafickému designu, propagace, tvorbě webových stránek a správě sociálních sítí.

Sportovní organizace Rioso