NAŠE SLUŽBY

ROZUMÍME SPORTU
 

Vyberte si z našich služeb a kontaktujte nás

Organizace sportovních firemních akcí

Organizujeme a zajišťujeme firemní sportovní akce pro zaměstnance, případně pro jejich rodiny s dětmi. Po konzultaci se zákazníkem naplánujeme a vytvoříme přesný program akce. Komplexně zajistíme veškeré náležitosti spojené se sportovní akcí. Na Vaší akcí můžeme pořádat tradiční i netradiční sporty, různé soutěže, ale i turnaje.

Sportovní akci můžeme organizovat u Vás ve Vašich prostorách nebo Vám vhodné prostory zabezpečíme my.

V případě potřeby pro Vás zajistíme i další služby jako je například catering, hudební program, fotografa, hostesky, a jiné.

Pořádání fotbalových a sportovních kempů

Každý rok v létě pravidelně organizujeme v Praze příměstské fotbalové i sportovní kempy pro děti ve věku od 5-12 let.


Naše kempy trvají od 9:00 do 17:00. Ráno dítě přivezete a odpoledne pro něj přijdete. Po celý kemp je k dispozici pitný režim, oběd a svačina. 


Příměstský sportovní kemp (SK Aritma Praha) 

Příměstský sportovní kemp organizujeme v Praze 6 ve sportovním areálu SK Aritma Praha. Tento kemp je zaměřen na více sportů jako je například atletika, pohybové hry, hry v přírodě, míčové hry jako je fotbal, basketbal, volejbal, házená, nebo třeba florbal. 


Příměstský fotbalový kemp (SK Čechie Smíchov)

Příměstský fotbalový kemp organizujeme v Praze 5 ve sportovním areálu SK Čechie Smíchov. Tento kemp vychází z metody známé jako Coerver coaching, která se soustředí na rozvoj individuálních schopností a hry v malém počtu hráčů. Jedná se o intenzivní trénink v malých skupinkách, kdy má každá skupinka hráčů svého trenéra. Dbá se na správné provedení každého cvičení. 


Individuální a skupinové tréninky fotbalu


Místo: Sportovní areál Na Dlouhém Lánu 555/43, Praha 6 (umělá tráva)


Jsme přesvědčeni, že naše tréninky jsou vhodné i pro Vaše dítě. Trénujeme děti různé výkonnosti, talentované i méně talentované, které aktivně hrají v klubech nebo nehrají vůbec v žádném týmu.

Rozehřátí a rozcvičení tréninku začínáme různými pohybovými hrami. Na konci rozcvičení zapojujeme dynamický strečink a žebřík na rozvoj rychlostních a koordinačních schopností.

V hlavní části tréninku se věnujeme herním činnostem jednotlivce, jako je celková technika s míčem, vedení míče, přihrávky, zpracování míče, kličky na soupeře a střelba na bránu. V závěru hlavní části tréninku je volná hra bez omezení, kde mohou děti využít vše, co se v tréninku naučily.

Na závěr tréninku se věnujeme statickému strečinku a společně zhodnotíme celý trénink.

Konzultace se sportovním psychologem

Kdo, kdy a kde se může využít služeb sportovního psychologa?

Klub

Jak ve Vašem klubu dbáte o správný psychologický vývoj svých hráčů? Jakých hodnot se lidem ve Vašem klubu dostává? Čím se Váš klub může lišit od ostatních?

Sportovec

Necítíte dostatečnou sebedůvěru ve své schopnosti? Snadno vaši sebedůvěru naruší okolní vlivy? Máte pod kontrolou svou sebedůvěru Vy nebo ji řídí někdo jiný? Je pro Vás náročné se plně soustředit při zápase? Cítíte, že Vaše psychická odolnost má rezervy? Kontrolujete Vy své emoce nebo emoce ovládají Vás? Jak obrátit prohru v osobní "vítězství"? Jak se vrátit po zranění ještě silnější? Jak se připravit na ukončení aktivní kariéry?