Sportovní organizace Rioso

Hlavní trenéři

Mgr. Robert Turák

Robert vytvořil značku Rioso v roce 2016. Má dlouholeté zkušenosti jako hráč, ale i jako fotbalový trenér mládeže na Slovensku i v Čechách. Je držitelem fotbalové UEFA „A“ licence, plaveckého průkazu „plavec záchrance“ a instruktor lyžování. 

Ivan Žulevič

Ivan řídí Rioso ve všech městech v ČR, kromě Prahy. Trénoval v mládežnických kategoriích v Praze. Je držitelem trenérské UEFA „B“ licence. Dohlíží na koordinaci a plánování tréninků, kempů a vede brankářské tréninky. V Rioso je od začátku jeho vzniku. 

Trenéři PRAHA

Mgr. Filip Turbák

Filip vystudoval fakultu tělesné výchovy na Karlově univerzitě v Praze. Je držitelem UEFA „B“ licence. Specializuje se na defenzivní část a technické dovednosti. 

Radek Kibal

Radek je studentem na fakultě tělesné výchovy na Karlově univerzitě v Praze. Je hráčem třetiligového fotbalového klubu a svou zkušenost předává mladší generaci v Rioso. Je držitelem UEFA "B" licence. 

Jiří Faltys

Jirka je univerzální trenér, který se zaměřuje převážně na fotbalové tréninky, hlavně technickou stránku. Dále na atletické tréninky, a vede i tréninky zaměřené na posilování. 

Ing. Daniel Zelenka

Daniel prošel všemi mládežnickými kategoriemi AC Sparta Praha silného ročníku '92. Nyní aktivně hraje 3. nejvyšší fotbalovou soutěž v ČR. Specializuje se na rozvoj fotbalových a atletických dovedností.

Ing. Petra Bouzková

Petra vystudovala Karlovu univerzitu v Praze. Je cvičitelkou jógy a pilatesu. Působí i v PedroFit, s kterou máme dlouhodobou spolupráci. Petra se pravidelně účastní i na našich kempech. 

Marek Paťha

Marek je odchovancem pražské Slavie. Svoje dlouholeté hráčské zkušenosti předává mladší generaci. Marek se specializuje na obranní činnost a přechod do útoku z krajní vertikály. 

Miroslav Procházka

Prochy je u nás v Rioso nejdéle trénující trenér ve fotbalových klubech. Jeho bohatou trenérskou zkušenost předává mladší generaci v Rioso. Má fyzicky náročné tréninky, ale progres je vždy vidět.

Tomáš Migdal

Tomáš je mladší generace trenérů v Rioso. Je to výborný talentovaný fotbalista, který vyniká hlavně svoji rychlostí. Dá se říct, že je odchovancem Rioso, protože k nám chodil na tréninky již v roce 2016, takže filozofii Rioso má zažitou.  

Andreas Mareš

Andy vede v Rioso jak fotbalové, tak i atletické tréninky. Mluví plynně i anglicky, takže častokrát vede tréninky i se zahraničními sportovci. Je to perspektivní trenér Rioso. 

Jan Nevěčný

Jan je držitelem certifikátu fitness trenér 2. třídy. Specializuje se na funkční tréninky a „animal moves“ (napodobování zvířecích pohybů), pohybových vzorců pro zlepšování flexibility, mobility a správné funkčnosti pohybového aparátu se zaměřením na sportovní výkon. 

Nikita Savulkin

Nikita je studentem managementu na univerzitě v Praze. Specializuje se na obranní činnost a přechod do útoku. Jeho nejsilnější stránka je technika s míčem. Nikita ovládá plynně ruský 

i český jazyk. 

Jakub Dobiáš

 Jakub pochází z fotbalové rodiny. Je vnukem slavného československého reprezentanta Karola Dobiáše. Specializuje se na útoční činnost a zakončení. 

Jan Mareš

Jan je studentem Karlové univerzity v Praze. Svoje vynikající technické dovednosti z fotbalu předává na trénincích a kempech mladší generaci. Na tréninku se taky zaměřuje na kondiční a koordinační rozvoj. 


Trenéři BRNO

Tomáš Silák

Tomáš je šéftrenérem Rioso pro Brno a okolí. Má dlouholeté zkušenosti s trénováním mládeže. Působil v klubech Ořechov, Zbrojovka Brno, Lokomotiva Brno. Čtyři roky trénoval v Coerver academy. Je držitelem UEFA "C" licence, certifikátu "psychologie sportovního výkonu", coerver coaching 1, 2, 3 absolvovaného v Praze. 

Radek

Radek je trenérem Rioso pro Brno a okolí. Je odchovanec Zbrojovky Brno silného ročníku 1977 (Pacanda, Švancara, Došek) a mládežnický reprezentant. Má dlouholeté zkušenosti s trénováním mládeže. Je držitelem UEFA "B" licence. 

Šéftrenér pro Liberec a Jablonec nad Nisou

Lukáš Vávra

Lukáš, který působí jako šéftrenér sportovní organizace Rioso pro Liberec a Jablonec nad Nisou. Studuje tělesnou výchovu na liberecké univerzitě a kromě toho má bohaté zkušenosti s trénováním mládeže. Aktivně trénuje v mládežnických kategoriích FC Slovanu Liberec a SK VTJ Rapidu Liberec. Je držitelem fotbalové licence UEFA B.

Ve sportovním rozvoji pomáháme mladým sportovcům jak v Česku, tak i na Slovensku. Prohlédněte si video a získejte více informací o nás.

Sportovní organizace Rioso