Sportovní organizace Rioso

Hlavní trenéři

Mgr. Robert Turák

Robert vytvořil značku Rioso v roce 2016. Má dlouholeté zkušenosti jako hráč, ale i jako fotbalový trenér mládeže na Slovensku i v Čechách. Je držitelem fotbalové UEFA "A" licence, plaveckého průkazu "plavec záchrance" a instruktor lyžování. 

Ivan Žulevič

Ivan trénoval v mládežnických kategoriích v Praze. Je držitelem trenérské UEFA "B" licence. Dohlíží na koordinaci a plánování tréninků, kempů a vede brankářské tréninky. V Rioso je od začátku jeho vzniku. 

Trenéři

Mgr. Filip Turbák

Filip vystudoval fakultu tělesné výchovy na Karlově univerzitě v Praze. 

Je držitelem UEFA "B" licence. Specializuje se na defenzivní část a technické dovednosti. 

Vítek Pecháček

Vítek je studentem sportovního managementu na univerzitě v Praze. Je držitelem UEFA "C" licence. Jeho specializace je přechod do ofenzívní části. 

Jiří Faltys

Jirka je univerzální trenér, který se zaměřuje převážně na fotbalové tréninky, hlavně technickou stránku. Dále na atletické tréninky, a vede i tréninky zaměřené na posilování. 

Daniel Frnoch

Daniel hraje odmalička stopera, měří víc než dva metry. Jeho specializace spočívá v obranní činnosti, cvičeních na osobní souboje, hru hlavou.  

Ing. Daniel Zelenka

Daniel prošel všemi mládežnickými kategoriemi AC Sparta Praha silného ročníku '92. Nyní aktivně hraje 3. nejvyšší fotbalovou soutěž v ČR. Specializuje se na rozvoj fotbalových a atletických dovedností.

Ing. Petra Bouzková

Petra vystudovala Karlovu univerzitu v Praze. Je cvičitelkou jógy a pilatesu. Působí i v PedroFit, s kterou máme dlouhodobou spolupráci. Petra se pravidelně účastní i na našich kempech. 

Samir Zen-Al-Deen

Samir studoval univerzitu 

v Anglii. Specializuje se na fitness trénink a zpevňování celého těla. Mluví plynně čtyřmi jazyky.  

Marek Paťha

Marek je odchovancem pražské Slavie. Svoje dlouholeté hráčské zkušenosti předává mladší generaci. Marek se specializuje na obranní činnost a přechod do útoku z krajní vertikály. 

Ing. Zuzana Chlumská 

Zuzka je učitelkou na osmiletém gymnáziu. Práce s dětmi je její oblíbená činnost. Specializuje se na fitness trénink, sportovní hry, míčové hry a soutěže pro děti. Pravidelně se zúčastňuje našich letních sportovních kempů. 

Jakub Žiak

Jakub je studentem na univerzitě v Praze se zaměřením na management. Jeho přednost spočívá 

v rozcvičení před tréninkem 
a zápasem. 

Nikol Baumová

Nikol studuje na Karlově univerzitě v Praze na FTVS. Specializuje se na atletickou přípravu, rozcvičení před tréninkem, rozvojem pohybových schopností, fitness trénink.

Jan Nevěčný

Jan je držitelem certifikátu fitness trenér 2. třídy. Specializuje se na funkční tréninky a "animal moves" (napodobování zvířecích pohybů), pohybových vzorců pro zlepšování flexibility, mobility a správné funkčnosti pohybového aparátu se zaměřením na sportovní výkon. 

Nikita Savulkin

Nikita je studentem managementu na univerzitě v Praze. Specializuje se na obranní činnost a přechod do útoku. Jeho nejsilnější stránka je technika s míčem. Nikita ovládá plynně ruský 

i český jazyk. 

Jakub Dobiáš

 Jakub pochází z fotbalové rodiny. Je vnukem slavného československého reprezentanta Karola Dobiáše. Specializuje se na útoční činnost a zakončení. 

Jan Mareš

Jan je studentem Karlové univerzity v Praze. Svoje vynikající technické dovednosti z fotbalu předává na trénincích a kempech mladší generaci. Na tréninku se taky zaměřuje na kondiční a koordinační rozvoj. 

Sportovní organizace Rioso