Sportovní organizace Rioso

Odborní spolupracovníci

Mgr. Marek Katrňák
Mgr. Marek Katrňák

Sportovní psycholog

Marek je absolventem jednooborové psychologie na Karlově univerzitě, kde se věnoval hlavně tématům motivace a emocí. V současnosti je lektorem programů duševního zdraví pro firmy i jednotlivce. Své individuální klienty vede ke komplexnímu zdraví a pochopení vlastního těla skrz kombinaci zdravého funkčního pohybu a systematických intervencí pozitivní psychologie.

Lucie Dobrá
Lucie Dobrá

Fyzioterapeutka

Naše paní fyzioterapeutka Lucie je Vám plně k dispozici. Nejen, že se každoročně zúčastňuje fotbalových a sportovních kempů, také ale máte možnost objednat si její služby k individuálním tréninkům a k programu na míru. Díky jejímu vzdělání jako rehabilitační masérka, studiu čínské medicíny a soukromé praxi jako fyzioterapeut pro pohybovou medicínu pomáhá dětem v Rioso udržet si zdravé a funkční tělo. 

Petr Iljavský
Petr Iljavský

Odborník na stravu a fitness

Spolupracujeme s odborníkem na stravu a fitness trénink s panem Petrem Ilavskyj, který vybudoval úspěšnou značku PedroFit a pomáhá lidem po celém světě k jejich vysněné postavě a životnímu stylu. Pedro se pravidelně zúčastňuje našich fotbalových a sportovních kempů, v rámci kterých dělá přednášky o správné stravě. A to jak dětem, tak rodičům.

Objednejte si naše specialisty

Sportovní organizace Rioso