Odborní spolupracovníci

Sportovní psycholog

Kdo, kdy a kde se může využít služeb sportovního psychologa?

Pro rodiče - Stejně jako každá rostlina potřebuje vhodné podmínky k růstu, stejně tak děti potřebují vhodné prostředí pro svou sportovní aktivitu. Rodiče pak toto prostředí utváří neustále, vědomě či nevědomě. Jak nahlédnout na svou roli při sportování svých dětí? Jak vytvářet příhodné prostředí? Jak být svému dítěti dobrým role modelem? Co dělat, když se mé dítě začíná stávat "profesionálem"?

Pro sportovce - Necítíte dostatečnou sebedůvěru ve své schopnosti? Snadno vaši sebedůvěru naruší okolní vlivy? Máte pod kontrolou svou sebedůvěru Vy nebo ji řídí někdo jiný? Je pro Vás náročné se plně soustředit při zápase? Cítíte, že Vaše psychická odolnost má rezervy? Kontrolujete Vy své emoce nebo emoce ovládají Vás? Jak obrátit prohru v osobní "vítězství"? Jak se vrátit po zranění ještě silnější? Jak se připravit na ukončení aktivní kariéry?

Pro kluby - Jak ve Vašem klubu dbáte o správný psychologický vývoj svých hráčů? Jakých hodnot se lidem ve Vašem klubu dostává? Čím se Váš klub může lišit od ostatních?

Pro trenéry - Do jaké míry se Vám daří spoluutvářet osobnost sportovce? Jaká je Vaše role jako trenéra? Jste leader, který tlačí nebo táhne? Jak vypadá interakce mezi Vámi a hráči? Jak vytvořit hráčům prostředí, kde i ti "průměrní" budou mít šanci dostat se na vrchol? Co s problémovými hráči? A jsou opravdu problémoví? Jak poznat správný talent již v útlém věku?

Fyzioterapeutka

Naše paní fyzioterapeutka Lucie je Vám plně k dispozici. Každoročně se zúčastňuje fotbalových a sportovních kempů, pomáhá našim dětem udržet si zdravé a funkční tělo.

Odborník na stravu a fitness

Spolupracujeme s odborníkem na stravu a fitness trénink s panem Petrem Ilavskyj, který vybudoval úspěšnou značku PedroFit a pomáhá lidem na celým světe. Pedro se pravidelně zúčastňuje našich fotbalových a sportovních kempů a dělá přednášky o stravě jak dětem, tak i rodičům.