Sportovní organizace Rioso

BRNO

Individuální tréninky fotbalu a atletiky

"Víme, že každé dítě je jedinečné a potřebuje speciální péči. Proto nabízíme individuální přístup ke sportovnímu rozvoji. Naše lekce se zaměřují na vytváření správných návyků, intenzitu cvičení a opravování chyb, a to všechno s pozitivním přístupem.

Pokud hledáte prostředí, kde se vaše dítě může zdokonalovat bez nátlaku a ve skvělé atmosféře, jste u nás správně. Vítejte mezi rodiči, kteří sdílejí touhu vidět své děti rostoucí ve zdravém a podporujícím prostředí.

Bez zbytečných frází zdůrazňujeme jediné – poskytneme vašemu dítěti prostor pro pohyb, radost a postupné zdokonalování. Přijďte se podívat, jak může sportovní rozvoj být pro vaše děti nejen prospěšný, ale i zábavný."

V případě nespokojenosti po prvním tréninku máte tento trénink zdarma.

Kde tréninky probíhají? 

1) Sportovní areál Komec

- umělá tráva venkovní (Hněvkovského 630/62c, Brno-jih)

2) Sportovní areál Kšírovka

- živá travnatá plocha (K Lávce 705/8, Brno-jih)

Naši trenéři v Brně

Tomáš Silák

Tomáš je šéftrenérem Rioso pro Brno a okolí. Má dlouholeté zkušenosti s trénováním mládeže. Působil v klubech Ořechov, Zbrojovka Brno, Lokomotiva Brno. Čtyři roky trénoval v Coerver academy. Je držitelem UEFA "C" licence, certifikátu "psychologie sportovního výkonu", coerver coaching 1, 2, 3 absolvovaného v Praze. 

Radek Pernica

Radek je trenérem Rioso pro Brno a okolí. Je odchovanec Zbrojovky Brno silného ročníku 1977 (Pacanda, Švancara, Došek) a mládežnický reprezentant. Má dlouholeté zkušenosti s trénováním mládeže. Je držitelem UEFA "B" licence.

Podívejte se na naše další fotky a videa z tréninků 

Po vyplnění přihlašovacího formuláře vás budeme kontaktovat, vysvětlíme vám jak fungujeme a pošleme termíny tréninků. Následně můžete začít trénovat :)

Sportovní organizace Rioso