Sportovní organizace Rioso

Rekondiční plán

Zlepšujeme podmínky pro návrat sportovce po zranění

Ve spolupráci se zdravotnickou organizací Fall and Get Up jsme si pro vás připravili metodiku NÁVRAT SPORTOVCE PO ZRANĚNÍ – V TERÉNU. V tomto rekondičním plánu absolvujete 10 tréninkových jednotek pod vedením zkušených kondičních trenérů. Cílem tohoto rekondičního plánu je vytvořit odborný dohled nad návratem sportovce po zranění a zamezit obnově zdravotního problému nebo vzniku nového. Během absolvování rekondičního plánu se budete cítit trénink od tréninku lépe. Rekondiční plán je sestaven tak, abyste během prvních tréninků absolvovali lehčí cvičení o nižší intenzitě a během závěrečných tréninků se dostali pokud možno do plného sprintu.

V jaké fázi po zranění si můžete objednat rekondiční plán?

Pokud vám lékař na kontrole sdělí, že můžete postupně do zátěže.

Kolik stojí rekondiční plán?

Cena rekondičního plánu je stanovena na 490 Kč za 1 tréninkovou jednotku (90 minut). Celková cena je 4.900 Kč za kompletní rekondiční plán včetně pronájmu tréninkových ploch a tréninkových pomůcek.

Jak to bude probíhat?

Objednáte-li si rekondiční plán, absolvujete 10 tréninkových jednotek, které výrazným způsobem přispějí k vašemu návratu ke sportu do plné zátěže. Naplánujeme vám začátek rekondičního plánu a návrat k týmu. Rekondiční program trvá 2 týdny, poté se zapojíte s týmem do úvodní a průpravné části. Pokud se během 2 tréninků s týmem budete cítit 100% fit, můžete jí do plné zátěže a do utkání.

Kdy to bude probíhat?

Tréninkové jednotky pod vedením kondičního trenéra se konají pondělí – středa – pátek + jedna individuální tréninková jednotka dle našeho zadání o víkendu. Rekondiční program trvá 2 týdny.

Naše doporučení

Během absolvování rekondičního plánu dostanete doporučení na cvičení na doma nebo v posilovně. 

Neuspěchejte návrat ke sportu! Nechte se vést odborníky.

Co budete moci cvičit v průběhu léčby zdravotního problému? Natočili jsme cviky z oblasti silového tréninku, která můžete cvičit po dohodě s kondičním trenérem v rámci vašeho uzdravení. Silový trénink je také skvělou prevencí vzniku zdravotních problémů. Videa naleznete kliknutím na tento ODKAZ.

Kontaktní formulář

Sportovní organizace Rioso