Sportovní organizace Rioso

Spolupráce s kluby, firmami a organizace turnajů

Spolupráce s fotbalovými kluby

Aktivně spolupracujeme s fotbalovými kluby napříč Prahou a pomáháme jim rozvíjet hráče ve sportu. Máme široký realizační a trenérský tým lidí, který vytvoří profesionální služby dle dohody s klubem:

1) Organizace kempů v klubech

Organizujeme fotbalové a sportovní kempy přímo v prostorách klubu a s hráči daného klubu. Pro více informací o našich kempech klikněte zde

2) Atletické tréninky v klubech

Naši atletičtí trenéři vstupují do mládežnických kategorii a dělají s hráči pohybovou přípravu. Pravidelně testujeme hráče a porovnáváme výsledky. Rozvíjíme hlavně rychlost (startovní a lokomoční), koordinaci, odrazovou sílu a flexibilitu. 

Spolupráce s firmami

Díky našim dlouholetým zkušenostem s realizací firemních akci a teambuildingů dokážeme spolupracovat s firmami. Po konzultací s klientem (firmou) zrealizujeme danou akci s plným servisem. Naší výhodou je, že se zabýváme sportem, takže firemní akci preferujeme zorganizovat se sportovním programem, sportovními soutěži pro zaměstnance. Po domluvě s Vámi zařídíme i jiné služby, jako je například hudební program, catering, hostesky, a jiné. 

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat

Organizace turnajů

Pravidelně každý rok organizujeme Mikulášský fotbalový turnaj pro děti. V roce 2022 se zúčastnilo přes 30 dětí a tím jsme naplnili maximální kapacitu. 

V roce 2023 plánujeme Velikonoční fotbalový turnaj a potom znovu Mikulášský. 

Kromě našich turnajů jsme schopní zorganizovat i jiné typy turnajů, s jinými kluby a i v jiných sportech.

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat

Kontaktní formulář

Sportovní organizace Rioso