Sportovní organizace Rioso

Spolupráce se sportovními kluby

Aktivně spolupracujeme se sportovními kluby napříč Prahou a pomáháme jim rozvíjet hráče ve sportu. Máme široký realizační a trenérský tým lidí, který vytvoří profesionální služby dle dohody s klubem.

Organizace kempů v klubech

Organizujeme fotbalové a sportovní kempy přímo v prostorách klubu a s hráči daného klubu. Pro více informací o našich kempech klikněte zde.

Atletické tréninky v klubech

Naši atletičtí trenéři vstupují do mládežnických kategorii a dělají s hráči pohybovou přípravu. Pravidelně testujeme hráče a porovnáváme výsledky. Rozvíjíme hlavně rychlost (startovní a lokomoční), koordinaci, odrazovou sílu a flexibilitu. 

Fitness tréninky v klubech

Neoddělitelnou součastí sportovce je i silový trénink. Naši fitness trenéři pravidelně vstupují do různých kategorii a starají se o silovou stránku hráčů. Na tréninky využíváme hlavně prostory daného klubu, případně se možné domluvit i externí prostory fitness center v okolí klubu. 

Spolupráce s firmami

Díky našim dlouholetým zkušenostem s realizací firemních akci a teambuildingů dokážeme spolupracovat s firmami. Po konzultací s klientem (firmou) zrealizujeme danou akci s plným servisem. Naší výhodou je, že se zabýváme sportem, takže firemní akci preferujeme zorganizovat se sportovním programem, sportovními soutěži pro zaměstnance. Po domluvě s Vámi zařídíme i jiné služby, jako je například hudební program, catering, hostesky, a jiné.

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat. 

Organizace sportovních dnů

Pomáháme firmám s organizací sportovních dnů, které chtějí pořádat pro své zaměstnance, případně klienty. 

Sportovní tréninky v rámci firem

Organizujeme pravidelné sportovní tréninky více druhů pro firmy, případně komunity lidí žijící v Praze a okolí. 

Organizace firemních teambuildingů

Organizujeme firemní teambuildingy. Po domluvě s Vámi zařídíme i jiné služby, jako je například hudební program, catering, hostesky, a jiné.

Organizace turnajů

Pravidelně každý rok organizujeme různé turnaje pro děti a mládež. 

Mikulášský fotbalový turnaj Rioso

Každoročně na Mikuláše organizujeme fotbalový turnaj pro děti a mládež. Na turnaj jsou zvaní všichni, co mají rádi sport. 

Velikonoční fotbalový turnaj Rioso

Podobně jak na Mikuláše, tak organizujeme i Velikonoční fotbalový turnaj. Cílem turnaje je, aby se hráči s chutí zahráli a odnesli pozitivní emoce ze sportu. 

Pomoc s organizací turnajů

Pomáháme klubům a organizacím s pořádáním turnajů z různých sportů. Máme dlouholeté zkušenosti, které zkvalitňují celou organizaci. 

Neváhejte nás kontaktovat

Rádi vám pomůžeme

Sportovní organizace Rioso