Sportovní organizace Rioso

Sportovní organizace Rioso

„Individuální přístup je u nás na prvním místě.“

Máme široký tým zkušených trenérů a odborníků pro sport. Vedeme individuální tréninky (pro jednoho) fotbalu, atletiky, gymnastiky, tenisu, basketbalu softbalu a baseballu. Pořádáme fotbalové, sportovní a tenisové kempy v Praze a v Itálii. K dispozici pro Vás je i fyzioterapeut, sportovní psycholog a odborník na stravování. 

Jaký byl vznik Rioso

Dovolte, aby jsem se vám představil a objasnil vám, proč a jak vznikla sportovní organizace Rioso. 

Jmenuji se Robert Turák a jsem zakladatelem Rioso. 

Mgr. Robert Turák - zakladatel Rioso
Mgr. Robert Turák - zakladatel Rioso

Odmalička byl pro mě sport na prvním místě. Během studie vysoké školy jsem pracoval jako fotbalový trenér v mládežnických kategoriich v Banské Bystrici. Po vystudování tělesné výchovy a sportu (Mgr.) na Slovensku, jsem se přestěhoval do Prahy. Začal jsem trénovat mladé fotbalisty v Dukle Praha a učit na gymnáziu tělesnou výchovu. 

FK Dukla Praha U9 (rok 2015)
FK Dukla Praha U9 (rok 2015)

Po dvou letech fungování v Praze jsem založil Rioso a začal postupně trénovat individuálně děti. Psal se rok 2016. Za více než 5 let fungování jsme posunuli Rioso z pár tréninků za měsíc na sportovní organizaci, která pořádá sportovní, fotbalové a tenisové kempy, individuální tréninky fotbalu včetně brankářských tréninků, atletiky, gymnastiky, basketbalu a tenisu. Máme k dispozici odborníky pro sport, jako je sportovní psycholog, fyzioterapeut a odborník na stravu. Pořádáme fitness víkendy pro rodiny s dětmi, firemní akce a sportovní turnaje.

Náš cíl je postupně rozšiřovat o další sporty a další služby, které ulehčí fungování dětem, rodičům, klubům a firmám.

Trenérský tým na fotbalovém kempu
Trenérský tým na fotbalovém kempu

Rozhovor s talentovanou sportovkyní Karolínou a Robertem (zakladatelem Rioso)

Sportovní organizace Rioso