Sportovní organizace Rioso

Sportovní organizace Rioso

"Individuální přístup je u nás na prvním místě."

Máme široký tým zkušených trenérů a odborníků pro sport. Vedeme individuální tréninky (pro jednoho) fotbalu, atletiky, gymnastiky, tenisu a basketbalu. Pořádáme fotbalové a sportovní kempy. K dispozici pro Vás je i fyzioterapeut, sportovní psycholog a odborník na stravování. 

Jaký byl vznik Rioso

Dovolte, aby jsem se vám představil a objasnil vám, proč a jak vznikla sportovní organizace Rioso. 

Jmenuji se Robert Turák a jsem zakladatelem Rioso. 

Mgr. Robert Turák - zakladatel Rioso
Mgr. Robert Turák - zakladatel Rioso

Odmalička byl pro mě sport na prvním místě. Během studie vysoké školy jsem pracoval jako fotbalový trenér v mládežnických kategoriich v Banské Bystrici. Po vystudování tělesné výchovy a sportu (Mgr.) na Slovensku, jsem se přestěhoval do Prahy. Začal jsem trénovat mladé fotbalisty v Dukle Praha a učit na gymnáziu tělesnou výchovu. 

FK Dukla Praha U9 (rok 2015)
FK Dukla Praha U9 (rok 2015)

Po dvou letech fungování v Praze jsem založil Rioso a začal postupně trénovat individuálně děti. Psal se rok 2016. Za více než 5 let fungování jsme posunuli Rioso z pár tréninků za měsíc na sportovní organizaci, která pořádá sportovní, fotbalové a tenisové kempy, individuální tréninky fotbalu včetně brankářských tréninků, atletiky, gymnastiky, basketbalu a tenisu. Máme k dispozici odborníky pro sport, jako je sportovní psycholog, fyzioterapeut a odborník na stravu. Pořádáme fitness víkendy pro rodiny s dětmi, firemní akce a sportovní turnaje.

Náš cíl je postupně rozšiřovat o další sporty a další služby, které ulehčí fungování dětem, rodičům, klubům a firmám.

Trenérský tým na fotbalovém kempu
Trenérský tým na fotbalovém kempu

Rozhovor s talentovanou sportovkyní Karolínou a Robertem (zakladatelem Rioso)

Reference 

Naši spokojení klienti

PhDr. Mgr. Vít Šimral, Ph.D. et Ph.D

(Radní hlavního města Prahy)

Uděluji záštitu hlavního města Prahy nad "Letními sportovními a fotbalovými kempy RIOSO, sportovními tréninky" pořádanými v roku 2019, 2020, 2021 v Praze. 

Ján Ďurica

(Dlouholetý slovenský reprezentant ve fotbale)

"Počas mojej futbalovej kariéry som nazbieral veľa skúsenosti a môžem povedať, že spôsob tréningov a kempov, ako vedú tréneri športovej organizácie Rioso sa mi veľmi páči. Takéto projekty budem vždy podporovať. Navyše zakladateľa Rioso Roba Turáka osobne poznám."

Kamil Veselý

(marketingový ředitel AC Sparta Praha) 

"Celý život jsem aktivně sportoval a pohybuji se ve světe sportu. Můžu říct, že mám zkušenosti odhadnout kvalitu trenérů, instruktorů a samotných tréninků, či kempů. Můj syn Česťa chodí již delší dobu na tréninky i kempy    v Rioso. Určitě můžu doporučit. Jako tréninky, tak i letní kempy."  

Lukáš Trnka

(marketingový ředitel BHS) 

"Firemní akce, kterou jsme pořádali k oslavám 25 let úspěšného působení BH Securities a.s. na trhu, se velmi vydařila a získali jsme pozitivní zpětnou vazbu. Jsem přesvědčen, že to bylo také díky profesionalitě a perfektní dodávce sportovních atrakcí od společnosti RIOSO, kterou tak mohu doporučit jako spolehlivého partnera." 

Romana Dostálová

(maminka Daniela)

"Moc děkujeme Robovi a všem trenérům v Riosu za profesionálně vedené tréninky zaměřené na práci s detailem a příjemnou atmosféru, která je provází. Po roční intenzivní práci s trenéry se syn posunul jak v technických a herních dovednostech, tak i ve fyzické zdatnosti. Tato kvalitní příprava mu výrazně pomohla v jeho fotbalovém růstu."

Mária Plačková

(maminka dvou dětí) 

"Mám fotbalistu syna Adama, který se pravidelně účastní tréninků v Rioso, každým tréninkem se něco naučí. Moje dcerka Lili fotbal nehraje, ale pravidelně chodí společně s Adamem na letní sportovní kempy organizované sportovní organizaci Rioso. Budeme chodit i nadále."Andrea Bartoňová

(maminka dvou dětí) 

"Náš mladší syn trénuje u Roba Turáka už několik let. Moc ho tréninky baví a na všechny spojené akce chodí rád a těší se. V létě jsme byli několikrát na kempu. Trenéři jsou vstřícní a kamarádští, což oceňují nejen děti, ale také rodiče. S Robem jsme se seznámili, když trénoval našeho staršího syna v Dukle Praha a byl velice pokrokový. A také mu na dětech moc záleželo."

Sportovní organizace Rioso