Sportovní organizace Rioso

Sportovní organizace Rioso

"Individuální přístup je u nás na prvním místě."

Máme široký tým zkušených trenérů a odborníků pro sport. Vedeme individuální tréninky (pro jednoho) fotbalu, atletiky, gymnastiky, tenisu a basketbalu. Pořádáme fotbalové a sportovní kempy. K dispozici pro Vás je i fyzioterapeut, sportovní psycholog a odborník na stravování. 

Jaký byl vznik Rioso

Dovolte, aby jsem se vám představil a objasnil vám, proč a jak vznikla sportovní organizace Rioso. 

Jmenuji se Robert Turák a jsem zakladatelem Rioso. 

Mgr. Robert Turák - zakladatel Rioso
Mgr. Robert Turák - zakladatel Rioso

Odmalička byl pro mě sport na prvním místě. Během studie vysoké školy jsem pracoval jako fotbalový trenér v mládežnických kategoriich v Banské Bystrici. Po vystudování tělesné výchovy a sportu (Mgr.) na Slovensku, jsem se přestěhoval do Prahy. Začal jsem trénovat mladé fotbalisty v Dukle Praha a učit na gymnáziu tělesnou výchovu. 

FK Dukla Praha U9 (rok 2015)
FK Dukla Praha U9 (rok 2015)

Po dvou letech fungování v Praze jsem založil Rioso a začal postupně trénovat individuálně děti. Psal se rok 2016. Za více než 5 let fungování jsme posunuli Rioso z pár tréninků za měsíc na sportovní organizaci, která pořádá sportovní a fotbalové kempy, individuální tréninky fotbalu včetně brankářských tréninků, atletiky a gymnastiky. Máme k dispozici odborníky, jako je psycholog, fyzioterapeut a odborník na stravu. Pořádáme fitness víkendy pro rodiny s dětmi, firemní akce a sportovní turnaje.

Náš cíl je postupně rozšiřovat o další sporty a další služby, které ulehčí fungování dětem, rodičům, klubům a firmám.

Trenérský tým na fotbalovém kempu
Trenérský tým na fotbalovém kempu

Seznamte se s naším týmem

Licencovaní trenéři a odborní spolupracovníci

Manažer a šéftrenér

Ivan Žulevič

Ivan trénoval

v mládežnických kategoriích v Praze. Je držitelem trenérské UEFA "B" licence. Dohlíží na koordinaci a plánování tréninků, kempů a vede trenéry. 

Trenéři

Ivan Žulevič

Kromě toho, že je Ivan spoluzakladatel Rioso a má manažérskou funkci, tak se na trénincích a kempech věnuje dětem jako brankářský trenér. 

Mgr. Filip Turbák

Filip vystudoval fakultu tělesné výchovy na Karlově univerzitě v Praze. 

Je držitelem UEFA "B" licence. Specializuje se na defenzivní část a technické dovednosti. 

Vítek Pecháček

Vítek je studentem sportovního managementu na univerzitě v Praze. Je držitelem UEFA "C" licence. Jeho specializace je přechod do ofenzívní části. 

Jiří Faltys

Jirka je univerzální trenér, který se zaměřuje převážně na fotbalové tréninky, hlavně technickou stránku. Dále na atletické tréninky, a vede i tréninky zaměřené na posilování. 

Daniel Frnoch

Daniel hraje odmalička stopera, měří víc než dva metry. Jeho specializace spočívá v obranní činnosti, cvičeních na osobní souboje, hru hlavou.  

Ing. Daniel Zelenka

Daniel prošel všemi mládežnickými kategoriemi AC Sparta Praha silného ročníku '92. Nyní aktivně hraje 3. nejvyšší fotbalovou soutěž v ČR. Specializuje se na rozvoj fotbalových a atletických dovedností.

Ing. Petra Bouzková

Petra vystudovala Karlovu univerzitu v Praze. Je cvičitelkou jógy a pilatesu. Působí i v PedroFit, s kterou máme dlouhodobou spolupráci. Petra se pravidelně účastní i na našich kempech. 

Samir Zen-Al-Deen

Samir studoval univerzitu 

v Anglii. Specializuje se na fitness trénink a zpevňování celého těla. Mluví plynně čtyřmi jazyky.  

Marek Paťha

Marek je odchovancem pražské Slavie. Svoje dlouholeté hráčské zkušenosti předává mladší generaci. Marek se specializuje na obranní činnost a přechod do útoku z krajní vertikály. 

Ing. Zuzana Chlumská 

Zuzka je učitelkou na osmiletém gymnáziu. Práce s dětmi je její oblíbená činnost. Specializuje se na fitness trénink, sportovní hry, míčové hry a soutěže pro děti. Pravidelně se zúčastňuje našich letních sportovních kempů. 

Jakub Žiak

Jakub je studentem na univerzitě v Praze se zaměřením na management. Jeho přednost spočívá 

v rozcvičení před tréninkem 
a zápasem. 

Nikol Baumová

Nikol studuje na Karlově univerzitě v Praze na FTVS. Specializuje se na atletickou přípravu, rozcvičení před tréninkem, rozvojem pohybových schopností, fitness trénink.

Jan Nevěčný

Jan je držitelem certifikátu fitness trenér 2. třídy. Specializuje se na funkční tréninky a "animal moves" (napodobování zvířecích pohybů), pohybových vzorců pro zlepšování flexibility, mobility a správné funkčnosti pohybového aparátu se zaměřením na sportovní výkon. 

Nikita Savulkin

Nikita je studentem managementu na univerzitě v Praze. Specializuje se na obranní činnost a přechod do útoku. Jeho nejsilnější stránka je technika s míčem. Nikita ovládá plynně ruský 

i český jazyk. 

Jakub Dobiáš

 Jakub pochází z fotbalové rodiny. Je vnukem slavného československého reprezentanta Karola Dobiáše. Specializuje se na útoční činnost a zakončení. 

Jan Mareš

Jan je studentem Karlové univerzity v Praze. Svoje vynikající technické dovednosti z fotbalu předává na trénincích a kempech mladší generaci. Na tréninku se taky zaměřuje na kondiční a koordinační rozvoj. 

Odborní spolupracovníci

Mgr. Marek Katrňák 

Marek je absolventem jednooborové psychologie na Karlově univerzitě, kde se věnoval hlavně tématům motivace a emocí. V současnosti je lektorem programů duševního zdraví pro firmy i jednotlivce. Své individuální klienty vede ke komplexnímu zdraví a pochopení vlastního těla skrz kombinaci zdravého funkčního pohybu a systematických intervencí pozitivní psychologie.

Petr Ilavskyj

Petr je zakladatelem 

a manažerem úspěšné značky Pedrofit. Pomáhá lidem se sestavování fitness plánů, jídelníčků a radí, jak vést zdravý životný styl. Petr dělá přednášky o stravě ve spolupráci s Rioso pro děti, mládež, rodiče a trenéry.

Lucie Dobrá

Lucie působí v soukromé praxi jako fyzioterapeut pro pohybovou medicínu. Je držitelkou licence oboru Trenér SPS Metody (Spiralní stabilizace páteře), má vzdělání jako rehabilitační masér a lektor IYENGAR jógy. Věnovala se i studiu čínské medicíny. Lucie se pravidelně zúčastňuje našich kempů a je k dispozici i pro individuální konzultaci.

Jakub Herda

Jakub má v Rioso týmu jak trenérské, tak i technické funkce. Na trénincích a kempech se zúčastňuje jako trenér hráčů a brankářů. Jeho koníčkem je focení, takže má u nás i roli fotografa. Mimo to se věnuje grafickému designu, propagace, tvorbě webových stránek a správě sociálních sítí.


Reference 

Naši spokojení klienti

PhDr. Mgr. Vít Šimral, Ph.D. et Ph.D

(Radní hlavního města Prahy)

Uděluji záštitu hlavního města Prahy nad "Letními sportovními a fotbalovými kempy RIOSO, sportovními tréninky" pořádanými v roku 2019, 2020, 2021 v Praze. 

Ján Ďurica

(Dlouholetý slovenský reprezentant ve fotbale)

"Počas mojej futbalovej kariéry som nazbieral veľa skúsenosti a môžem povedať, že spôsob tréningov a kempov, ako vedú tréneri športovej organizácie Rioso sa mi veľmi páči. Takéto projekty budem vždy podporovať. Navyše zakladateľa Rioso Roba Turáka osobne poznám."

Kamil Veselý

(marketingový ředitel AC Sparta Praha) 

"Celý život jsem aktivně sportoval a pohybuji se ve světe sportu. Můžu říct, že mám zkušenosti odhadnout kvalitu trenérů, instruktorů a samotných tréninků, či kempů. Můj syn Česťa chodí již delší dobu na tréninky i kempy    v Rioso. Určitě můžu doporučit. Jako tréninky, tak i letní kempy."  

Lukáš Trnka

(marketingový ředitel BHS) 

"Firemní akce, kterou jsme pořádali k oslavám 25 let úspěšného působení BH Securities a.s. na trhu, se velmi vydařila a získali jsme pozitivní zpětnou vazbu. Jsem přesvědčen, že to bylo také díky profesionalitě a perfektní dodávce sportovních atrakcí od společnosti RIOSO, kterou tak mohu doporučit jako spolehlivého partnera." 

Romana Dostálová

(maminka Daniela)

"Moc děkujeme Robovi a všem trenérům v Riosu za profesionálně vedené tréninky zaměřené na práci s detailem a příjemnou atmosféru, která je provází. Po roční intenzivní práci s trenéry se syn posunul jak v technických a herních dovednostech, tak i ve fyzické zdatnosti. Tato kvalitní příprava mu výrazně pomohla v jeho fotbalovém růstu."

Mária Plačková

(maminka dvou dětí) 

"Mám fotbalistu syna Adama, který se pravidelně účastní tréninků v Rioso, každým tréninkem se něco naučí. Moje dcerka Lili fotbal nehraje, ale pravidelně chodí společně s Adamem na letní sportovní kempy organizované sportovní organizaci Rioso. Budeme chodit i nadále."Andrea Bartoňová

(maminka dvou dětí) 

"Náš mladší syn trénuje u Roba Turáka už několik let. Moc ho tréninky baví a na všechny spojené akce chodí rád a těší se. V létě jsme byli několikrát na kempu. Trenéři jsou vstřícní a kamarádští, což oceňují nejen děti, ale také rodiče. S Robem jsme se seznámili, když trénoval našeho staršího syna v Dukle Praha a byl velice pokrokový. A také mu na dětech moc záleželo."

Sportovní organizace Rioso