Zakladatel

Mgr. Robert Turák

Robert vystudoval fakultu tělesné výchovy a sportu na univerzitě v Banské Bystrici. Má více než deseti letou zkušenost s trénováním dětí 

a mládeže. Je držitelem fotbalové UEFA "A" licence, průkazu "plavec záchrance", průkazu instruktora lyžování. Pracovně se také věnoval organizaci firemních akcí 

a teambuildingů.

Manažer a šéftrenér

Ivan Žulevič

Ivan trénoval

v mládežnických kategoriích v Praze. Je držitelem trenérské "C" licence. Dohlíží na koordinaci a plánování tréninků, kempů a vede trenéry. 

Trenéři

Ivan Žulevič

Kromě toho, že je Ivan spoluzakladatel Rioso a má manažérskou funkci, tak se na trénincích a kempech věnuje dětem jako brankářský trenér. 

Mgr. Filip Turbák

Filip vystudoval fakultu tělesné výchovy na Karlově univerzitě v Praze. 

Je držitelem UEFA "B" licence. Specializuje se na defenzivní část a technické dovednosti. 

Vítek Pecháček

Vítek je studentem sportovního managementu na univerzitě v Praze. Je držitelem UEFA "C" licence. Jeho specializace je přechod do ofenzívní části. 

Daniel Frnoch

Daniel hraje odmalička stopera, měří víc než dva metry. Jeho specializace spočívá v obranní činnosti, cvičeních na osobní souboje, hru hlavou.  

Ing. Daniel Zelenka

Daniel prošel všemi mládežnickými kategoriemi AC Sparta Praha silného ročníku '92. Nyní aktivně hraje 3. nejvyšší fotbalovou soutěž v ČR. Specializuje se na rozvoj fotbalových a atletických dovedností.

Ing. Petra Bouzková

Petra vystudovala Karlovu univerzitu v Praze. Je cvičitelkou jógy a pilatesu. Působí i v PedroFit, s kterou máme dlouhodobou spolupráci. Petra se pravidelně účastní i na našich kempech. 

Samir Zen-Al-Deen

Samir studoval univerzitu 

v Anglii. Specializuje se na fitness trénink a zpevňování celého těla. Mluví plynně čtyřmi jazyky.  

Marek Paťha

Marek je odchovancem pražské Slavie. Svoje dlouholeté hráčské zkušenosti předává mladší generaci. Marek se specializuje na obranní činnost a přechod do útoku z krajní vertikály. 

Ing. Zuzana Chlumská 

Zuzka je učitelkou na osmiletém gymnáziu. Práce s dětmi je její oblíbená činnost. Specializuje se na fitness trénink, sportovní hry, míčové hry a soutěže pro děti. Pravidelně se zúčastňuje našich letních sportovních kempů. 

Jakub Žiak

Jakub je studentem na univerzitě v Praze se zaměřením na management. Jeho přednost spočívá 

v rozcvičení před tréninkem 

a zápasem. 

Nikol Baumová

Nikol studuje na Karlově univerzitě v Praze na FTVS. Specializuje se na atletickou přípravu, rozcvičení před tréninkem, rozvojem pohybových schopností, fitness trénink.

Jan Nevěčný

Jan je držitelem certifikátu fitness trenér 2. třídy. Specializuje se na funkční tréninky a "animal moves" (napodobování zvířecích pohybů), pohybových vzorců pro zlepšování flexibility, mobility a správné funkčnosti pohybového aparátu se zaměřením na sportovní výkon. 

Nikita Savulkin

Nikita je studentem managementu na univerzitě v Praze. Specializuje se na obranní činnost a přechod do útoku. Jeho nejsilnější stránka je technika s míčem. Nikita ovládá plynně ruský 

i český jazyk. 

Jakub Dobiáš

 Jakub pochází z fotbalové rodiny. Je vnukem slavného československého reprezentanta Karola Dobiáše. Specializuje se na útoční činnost a zakončení. 

Jan Mareš

Jan je studentem Karlové univerzity v Praze. Svoje vynikající technické dovednosti z fotbalu předává na trénincích a kempech mladší generaci. Na tréninku se taky zaměřuje na kondiční a koordinační rozvoj. 

Adéla Hromasová

Adéla vystudovala střední pedagogickou školu. Momentálně studuje Karlovu univerzitu v Praze, obor "pedagogika". Učí v mateřské škole, kde se stará o děti i v rámci sportu. V Rioso se specializuje na fitness trénink a kondiční trénink. 

Odborní spolupracovníci

Mgr. Martin Macháček 

Martin absolvoval Karlovu univerzitu a University of Jyväskylä, kde studoval sportovní psychologii. Mimo to prošel Bodypsychoterapeutickým výcvikem a je stálým členem ENYSSP (European Network of Young Specialists in Sport Psychology).

Petr Ilavskyj

Petr je zakladatelem 

a manažérem úspěšné značky Pedrofit. Pomáhá lidem se sestavování fitness plánů, jídelníčků a radí lidem, jak vést zdravý životný styl. Petr dělá přednášky o stravě ve spolupráci s Rioso pro děti, mládež, rodiče a trenéry.

Lucie Dobrá

Lucie působí v soukromé praxi jako fyzioterapeut pro pohybovou medicínu. Je držitelkou licence oboru Trenér SPS Metody (Spiralní stabilizace páteře), má vzdělání jako rehabilitační masér a lektor IYENGAR jógy. Věnovala se i studiu čínské medicíny. Lucie se pravidelně zúčastňuje našich kempů a je k dispozici i pro individuální konzultaci.

Jakub Herda

Jakub má v Rioso týmu jak trenérské, tak i technické funkce. Na trénincích a kempech se zúčastňuje jako trenér hráčů a brankářů. Jeho koníčkem je focení, takže má u nás i roli fotografa. Mimo to se věnuje grafickému designu, propagace, tvorbě webových stránek a správě sociálních sítí.