Náš tým

Zakladatelé

Mgr. Robert Turák

Robert vystudoval fakultu tělesné výchovy a sportu na univerzitě v Banské Bystrici. Má více než deseti letou zkušenost s trénováním dětí a mládeže. Je držitelem fotbalové UEFA "A" licence. Pracovně se také věnoval organizaci firemních akcí a teambuildingů.

Ivan Žulevič

Ivan trénoval v mládežnických kategoriích v Praze. Je držitelem trenérské "C" licence. Dohlíží na koordinaci a plánování tréninků, kempů a vede trenéry.

Trenéři

Mgr. Filip Turbák

Filip vystudoval fakultu tělesné výchovy na Karlově univerzitě v Praze. Je držitelem UEFA "B" licence. Specializuje se na defenzivní část a technické dovednosti. 

Jakub Žiak

Jakub je studentem na univerzitě v Praze se zaměřením na management. Jeho přednost spočívá v rozcvičení před tréninkem a zápasem. 

Vítek Pecháček

Vítek je studentem sportovního managementu na univerzitě v Praze. Je držitelem UEFA "C" licence. Jeho specializace je přechod do ofenzívní části. 

Odborní spolupracovníci

Mgr. Martin Macháček 

Martin absolvoval Karlovu univerzitu a University of Jyväskylä, kde studoval sportovní psychologii. Mimo to prošel Bodypsychoterapeutickým výcvikem a je stálým členem ENYSSP (European Network of Young Specialists in Sport Psychology).

Petr Ilavskyj

Petr je zakladatelem a manažérem úspěšné značky Pedrofit. Pomáhá lidem se sestavování fitness plánů, jídelníčků a radí lidem, jak vést zdravý životný styl. Petr dělá přednášky o stravě ve spolupráci s Rioso pro děti, mládež, rodiče a trenéry.

Jan Dědák 

Honza je studentem třetího ročníku vysoké školy obchodní v Praze. Zaměřuje se na studium ekonomie a cizích jazyků. Ve volném čase se podílí na marketingových projektech Rioso, kde čerpá zkušenosti získané na zahraničních stážích.