Náš tým

Zakladatelé

Mgr. Robert Turák

Robert vystudoval fakultu tělesné výchovy a sportu na univerzitě v Banské Bystrici. Má více než deseti letou zkušenost s trénováním dětí 

a mládeže. Je držitelem fotbalové UEFA "A" licence. Pracovně se také věnoval organizaci firemních akcí 

a teambuildingů.

Ivan Žulevič

Ivan trénoval 

v mládežnických kategoriích v Praze. Je držitelem trenérské "C" licence. Dohlíží na koordinaci a plánování tréninků, kempů a vede trenéry.

Trenéři

Ivan Žulevič

Kromě toho, že je Ivan spoluzakladatel Rioso a má manažérskou funkci, tak se na trénincích a kempech věnuje dětem jako brankářský trenér. 

Mgr. Filip Turbák

Filip vystudoval fakultu tělesné výchovy na Karlově univerzitě v Praze. 

Je držitelem UEFA "B" licence. Specializuje se na defenzivní část a technické dovednosti. 

Vítek Pecháček

Vítek je studentem sportovního managementu na univerzitě v Praze. Je držitelem UEFA "C" licence. Jeho specializace je přechod do ofenzívní části. 

Samir Zen-Al-Deen

Samir studoval univerzitu 

v Anglii. Specializuje se na fitness trénink a zpevňování celého těla. Mluví plynně čtyřmi jazyky.  

Ing. Zuzana Chlumská 

Zuzka je učitelkou na osmiletém gymnáziu. Práce s dětmi je její oblíbená činnost. Specializuje se na fitness trénink, sportovní hry, míčové hry a soutěže pro děti. Pravidelně se zúčastňuje našich letních sportovních kempů. 

Jakub Žiak

Jakub je studentem na univerzitě v Praze se zaměřením na management. Jeho přednost spočívá 

v rozcvičení před tréninkem 

a zápasem. 

Odborní spolupracovníci

Lucie Dobrá

Lucie působí v soukromé praxi jako fyzioterapeut pro pohybovou medicínu. Je držitelkou licence oboru Trenér SPS Metody (Spiralní stabilizace páteře), má vzdělání jako rehabilitační masér a lektor IYENGAR jógy. Věnovala se i studiu čínské medicíny. Lucie se pravidelně zúčastňuje našich kempů a je k dispozici i pro individuální konzultaci.

Mgr. Martin Macháček 

Martin absolvoval Karlovu univerzitu a University of Jyväskylä, kde studoval sportovní psychologii. Mimo to prošel Bodypsychoterapeutickým výcvikem a je stálým členem ENYSSP (European Network of Young Specialists in Sport Psychology).

Petr Ilavskyj

Petr je zakladatelem 

a manažérem úspěšné značky Pedrofit. Pomáhá lidem se sestavování fitness plánů, jídelníčků a radí lidem, jak vést zdravý životný styl. Petr dělá přednášky o stravě ve spolupráci s Rioso pro děti, mládež, rodiče a trenéry.

Jan Dědák 

Honza je studentem třetího ročníku vysoké školy obchodní v Praze. Zaměřuje se na studium ekonomie 

a cizích jazyků. Ve volném čase se podílí na marketingových projektech Rioso, kde čerpá zkušenosti získané na zahraničních stážích. 

Jakub Herda

Jakub má v Rioso týmu především technické funkce. Na trénincích a kempech se zúčastňuje jako fotograf. Mimo to se věnuje grafickému designu, propagace, tvorbě webových stránek a správě sociálních sítí.