"Profesionály ve sportu s individuálním přístupem."

Fotbalové tréninky

Naše filozofie je založená pouze na individuálních trénincích. To znamená, že se trenér věnuje pouze jednomu hráči nebo maximálně dvojici hráčů výkonnostně stejných. K dispozici máme i profesionální brankářské tréninky. Klademe důraz na individuální přístup, správné návyky, intenzitu a kvalitu tréninku. 

Chci fotbalový trénink →

Atletické tréninky

Na našich atletických trénincích se věnujeme dítěti pouze individuálně. Děti učíme základní pohybové návyky, techniku běhu, koordinaci, obratnosti, rychlosti, odrazové sily, flexibility. 

Chci atletický trénink →

Fotbalové kempy

Každoročně organizujeme příměstské fotbalové kempy pro děti v Praze. Kemp trvá od pondělí do pátku v čase od 9-16 hod. Během celého kempu je zabezpečená kvalitní strava a pitný režim. Máme široký tým trenérů a odborných spolupracovníků, jako je fyzioterapeut, sportovní psycholog, odborník na stravu, fotograf.

Více o kempech →

Sportovní kempy

Každý rok v létě organizujeme příměstské sportovní kempy pro děti v Praze. Kemp trvá od pondělí do pátku v čase od 9-16 hod. Během celého kempu je zabezpečená kvalitní strava a pitný režim. Kemp je zaměřený na více sportů, jako je atletika, míčové hry, hry v přírodě a podobně. 

Více o kempech →

Odborní spolupracovníci

Spolupracujeme s odborníky v oblasti sportu. K dispozici pro Vás je celý tým Rioso trenérů, dále fyzioterapeut, odborník na stravu, případně sportovní psycholog.  

Chci konzultaci →

Fotbalové kluby

Organizujeme příměstské kempy ve fotbalových klubech napříč Prahou. Tato služba je hlavně pro menší fotbalové kluby v Praze a okolí, které mají k dispozici děti a prostory sportovní činnost. My máme know-how, široký tým trenérů a odborných spolupracovníků. Celou organizaci a komunikaci s rodiči převezmeme my. 

Mám dotaz →

Firemní akce

Plánujeme a zprostředkováváme teambuildingy pro firmy. Zajišťujeme programy, catering, personál a jiné doplňkové služby.

Mám dotaz →


10+ 

LET ZKUŠENOSTÍ


  


500+

SPOKOJENÝCH KLIENTŮ 1000+

HODIN TRÉNINKŮ A KEMPŮ


REFERENCE

Naši spokojení klienti

PhDr. Mgr. Vít Šimral, Ph.D. et Ph.D

(Radní hlavního města Prahy)

Uděluji záštitu hlavního města Prahy nad "Letními sportovními kempy RIOSO" pořádanými v červenci a srpnu 2019 v Areálu SK Aritma Praha. 

Ján Ďurica

(dlouholetý slovenský reprezentant ve fotbale) 

"Počas mojej futbalovej kariéry som nazbieral veľa skúsenosti a môžem povedať, že spôsob tréningov a kempov, ako vedú tréneri športovej organizácie Rioso sa mi veľmi páči. Takéto projekty budem vždy podporovať. Navyše zakladateľa Rioso Roba Turáka osobne poznám."

Kamil Veselý

(marketingový ředitel AC Sparta Praha) 

"Celý život jsem aktivně sportoval a pohybuji se ve světe sportu. Můžu říct, že mám zkušenosti odhadnout kvalitu trenérů, instruktorů a samotných tréninků, či kempů. Můj syn Česťa chodí již delší dobu na tréninky i kempy    v Rioso. Určitě můžu doporučit. Jako tréninky, tak i letní kempy."  

Lukáš Trnka

(marketingový ředitel BHS) 

"Firemní akce, kterou jsme pořádali k oslavám 25 let úspěšného působení BH Securities a.s. na trhu, se velmi vydařila a získali jsme pozitivní zpětnou vazbu. Jsem přesvědčen, že to bylo také díky profesionalitě a perfektní dodávce sportovních atrakcí od společnosti RIOSO, kterou tak mohu doporučit jako spolehlivého partnera." 

Mária Plačková

(maminka dvou dětí) 

"Mám fotbalistu syna Adama, který se pravidelně účastní tréninků v Rioso, každým tréninkem se něco naučí. Moje dcerka Lili fotbal nehraje, ale pravidelně chodí společně           s Adamem na letní sportovní kempy organizované sportovní organizaci Rioso. Budeme chodit i nadále."Lucie Maxová

(maminka Tomáška)  

"Začalo to zakoupením pěti fotbalových tréninků pro syna Tomáše loňské léto a pokračuje stále☺. Tréninky jsou profesionálně vedené, pestré a zábavné. Trenéři to s dětmi bezvadně umí a Tom je z každého tréninku nadšený a těší se na další. Za nás jednoznačně palec nahoru👍. "

Andrea Bartoňová

(maminka dvou dětí) 

"Náš mladší syn trénuje u Roba Turáka už několik let. Moc ho tréninky baví a na všechny spojené akce chodí rád a těší se. V létě jsme byli několikrát na kempu. Trenéři jsou vstřícní a kamarádští, což oceňují nejen děti, ale také rodiče. S Robem jsme se seznámili, když trénoval našeho staršího syna v Dukle Praha a byl velice pokrokový. A také mu na dětech moc záleželo."

Mám dotaz